wtorek, 12 marca 2013

Szampon Radical

Opis produktu
Szampon Radical zawiera cenny, naturalny wyciąg skrzypu polnego. Roślina ta wyróżnia się wysoką zawartością krzemionki, która działa na włosy wzmacniająco. Włosy po umyciu stają się miękkie, puszyste, dobrze się układają, a dzięki zawartości prowitaminy B5 uzyskują piękny połysk. Jest łagodny w działaniu, nie powoduje wysuszania włosów. Zalecany do codziennego stosowania zwłaszcza do włosów zniszczonych i wypadających.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Equisetum Arvense Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Parfum, Hexyl Cinnamal.


Moja opinia
Szampon zawiera SlS, który mnie nie uczulił , jednak bardzo wysusza skórę głowy sól w składzie która nie wygładza włosów tylko powoduje ich większą porowatosc ,podrażniła mi scalp niestety, rzadka konsystencja jest denerwująca ponieważ słabo się pieni przy włosach długich, pląta je, i wydajnosc niestety jest słaba. Pachnie ziołowo, nie chemicznie. To jedyny plus,że włosy mają naturalny blask, choc są wysuszone na wiór. I pomimo zawartości ziela skrzypu mozna znależc tańsze odpowiedniki polskich producentów, o podobnej pojemnosci i składzie.
Produkt jako taki sprzedawany w aptekach powinien się wyróżniac delikatnym składem, jednak ten niczym się nie rozni od barwy, malwy i eva natury z polleny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz